Mässing och svartlackad metall. Två ljuspunkter. Textila skärmar. Färgslitage, skärmar med skador. (Höjd 137)
650 SEK | 2022-05-15 07:19 |
600 SEK | 2022-05-13 15:57 |
250 SEK | 2022-05-13 07:38 |
100 SEK | Startpris |