Bemålad gips. Föreställande Diana. Båge av trä. Etikettmärkt. Slitage, naggar, sprickor, enstaka lagningar/skador. (Höjd inklusive båge 80)
950 SEK | 2022-05-15 12:12 |
900 SEK | 2022-05-15 11:14 |
750 SEK | 2022-05-15 10:08 |
600 SEK | 2022-05-15 10:21 |
450 SEK | 2022-05-14 08:47 |
100 SEK | 2022-05-12 19:51 |
100 SEK | Startpris |