Mässing och svartlackad metall. Lindad plastskärm. Stämplade EAE 144. Ytslitage, färgbortfall, strömbrytarhölje saknas, fäste med bulor. (Höjd 134)
1 600 SEK | 2022-05-15 09:38 |
1 500 SEK | 2022-05-15 11:54 |
1 300 SEK | 2022-05-15 11:18 |
1 100 SEK | 2022-05-14 10:10 |
500 SEK | 2022-05-14 23:50 |
300 SEK | 2022-05-13 07:37 |
200 SEK | 2022-05-13 09:43 |
100 SEK | 2022-05-12 23:27 |
100 SEK | Startpris |