Tenn. Lövformat. Stämplat. Repor. (Längd 20)
1 000 SEK | 2022-05-15 12:00 |
500 SEK | 2022-05-14 05:05 |
350 SEK | 2022-05-13 15:17 |
200 SEK | 2022-05-13 07:00 |
150 SEK | 2022-05-12 20:22 |
100 SEK | Startpris |