Mässing. Marmorerad glaskupa. Ytslitage, kupa med kantnagg. (Högsta höjd 42)
650 SEK | 2022-05-15 11:47 |
600 SEK | 2022-05-14 22:11 |
300 SEK | 2022-05-15 08:54 |
100 SEK | 2022-05-13 19:40 |
100 SEK | Startpris |