Delvis förgylld mässing. Ytslitage, fläckar. (Höjd 40)
750 SEK | 2022-05-15 09:04 |
700 SEK | 2022-05-15 11:59 |
450 SEK | 2022-05-15 07:55 |
350 SEK | 2022-05-15 07:16 |
100 SEK | 2022-05-13 22:58 |
100 SEK | Startpris |