Emaljerad urtavla. Nyckeldragare. Nyckel saknas. Urtavla med smärre sprickor. Slitage, glas med kantnagg. (Diameter 57mm)
300 SEK | 2022-05-14 14:34 |
250 SEK | 2022-05-15 10:02 |
150 SEK | 2022-05-14 11:51 |
100 SEK | Startpris |