Fanerat i rot. Dubbla dörrar, två lådor. Nyckel finns. Slitage, fanerbortfall, märken, kantavslag. (Höjd 23, bredd 30, djup 23)
600 SEK | 2022-05-14 22:20 |
600 SEK | 2022-05-15 11:36 |
400 SEK | 2022-05-14 15:31 |
250 SEK | 2022-05-13 16:23 |
150 SEK | 2022-05-13 07:39 |
100 SEK | Startpris |