Bemålad. Signerad och numrerad. (Höjd 18)
1 200 SEK | 2022-05-15 11:37 |
1 100 SEK | 2022-05-15 11:42 |
700 SEK | 2022-05-15 10:43 |
600 SEK | 2022-05-14 23:20 |
450 SEK | 2022-05-13 11:11 |
200 SEK | 2022-05-12 23:08 |
150 SEK | 2022-05-12 20:51 |
100 SEK | Startpris |