Slipat överfångsglas. Förgylld kant. Bl.a. etikettmärkta. Bruksslitage. (Höjd 10, diameter 8,5)
250 SEK | 2022-05-15 08:48 |
200 SEK | 2022-05-14 23:59 |
100 SEK | 2022-05-13 13:56 |
100 SEK | Startpris |