Skuren och bemålad trä. I form av fåglar. En med ben i metall, daterad 1905 samt en med skål. Slitage, färgbortfall. (Högsta höjd 11)
650 SEK | 2022-05-15 12:03 |
600 SEK | 2022-05-15 08:17 |
500 SEK | 2022-05-15 08:57 |
200 SEK | 2022-05-13 19:34 |
100 SEK | 2022-05-13 16:58 |
100 SEK | Startpris |