Emaljerad urtavla. Skyddsboett i silver, av Petter Wilhelm Hanngren, Falun. Urtavla med skador. Slitage, boett med bulor. (Diameter 57mm)
1 000 SEK | 2022-05-14 14:29 |
950 SEK | 2022-05-14 09:06 |
200 SEK | 2022-05-14 13:52 |
100 SEK | 2022-05-12 19:51 |
100 SEK | Startpris |