Modellnummer 743. Teak och mässing. Skärm i plast. Stämplade. Fläckar, mindre repor, fötter med småbulor. (Höjd 75)
12 000 SEK | 2022-05-15 12:02 |
11 500 SEK | 2022-05-15 12:03 |
8 200 SEK | 2022-05-15 11:56 |
5 400 SEK | 2022-05-15 11:38 |
4 200 SEK | 2022-05-15 11:08 |
3 800 SEK | 2022-05-15 04:18 |
2 400 SEK | 2022-05-14 22:54 |
1 700 SEK | 2022-05-13 21:58 |
1 400 SEK | 2022-05-14 22:44 |
1 200 SEK | 2022-05-13 23:19 |
750 SEK | 2022-05-12 22:14 |
100 SEK | Startpris |