Olja på duk, "Vid evighetens tröskel". Signerad och daterad 1977. Bemålad ram. (Dukmått 72x60)
1 100 SEK | 2022-05-15 10:58 |
1 000 SEK | 2022-05-15 11:04 |
600 SEK | 2022-05-15 00:20 |
350 SEK | 2022-05-15 08:18 |
250 SEK | 2022-05-12 20:03 |
250 SEK | 2022-05-13 11:10 |
150 SEK | 2022-05-12 23:54 |
100 SEK | Startpris |