Olja på duk, hund med valpar. Osignerad. Mindre färgsläpp. (31x42)
1 300 SEK | 2022-05-15 11:42 |
1 200 SEK | 2022-05-15 12:03 |
1 000 SEK | 2022-05-15 11:17 |
700 SEK | 2022-05-15 10:43 |
650 SEK | 2022-05-14 04:59 |
500 SEK | 2022-05-12 20:14 |
350 SEK | 2022-05-14 01:46 |
150 SEK | 2022-05-13 08:53 |
100 SEK | Startpris |