Olja på duk, porträtt av grosshandlare Fredric Adolf Carlström. Monogramsignerad och daterad 1865. Litet färgsläpp. (35x29)
3 000 SEK | 2022-05-15 12:03 |
2 900 SEK | 2022-05-15 11:49 |
1 200 SEK | 2022-05-14 10:12 |
800 SEK | 2022-05-14 10:17 |
100 SEK | Startpris |