Originalmålning. Beslag och handtag i smide. Nyckel saknas. Hårt färgslitage, sprickor, listskador, hack. (Höjd 34, 75x56)
950 SEK | 2022-05-15 11:59 |
900 SEK | 2022-05-15 11:16 |
800 SEK | 2022-05-15 09:38 |
600 SEK | 2022-05-15 09:39 |
500 SEK | 2022-05-12 21:49 |
200 SEK | 2022-05-12 23:04 |
100 SEK | 2022-05-12 20:27 |
100 SEK | Startpris |