Bonad trä. Med dubbla dörrar upptill och nedtill. Invändigt med hyllplan. Nyckel finns. Enligt uppgift tidigare från konstnärinnan Tyra Lundgrens bohag, sedan genom arv till nuvarande ägare. Ytslitage, repor, fåtal maskhål, listkompletteringar. (Höjd 216, bredd 133, djup 52)
5 000 SEK | 2022-05-13 13:29 |
4 800 SEK | 2022-05-14 18:23 |
450 SEK | 2022-05-13 10:19 |
100 SEK | Startpris |