Teak och bok. Betsade benavslut. Med två iläggsskivor à 45cm. Omärkt. Bruksslitage, repor och märken. Fläckar. (Höjd 75, bredd 80, längd 145)
4 200 SEK | 2022-05-15 11:49 |
4 000 SEK | 2022-05-15 11:16 |
3 400 SEK | 2022-05-14 18:56 |
1 500 SEK | 2022-05-14 13:35 |
650 SEK | 2022-05-13 05:32 |
100 SEK | Startpris |