Betsad trä. Med tre dörrar och tre lådor. Stämplad. Nycklar finns. Ytslitage, bakre kant med enstaka avslag. (Höjd 96, längd 151, djup 39)
2 800 SEK | 2022-05-15 11:40 |
2 700 SEK | 2022-05-15 12:05 |
1 500 SEK | 2022-05-14 23:24 |
800 SEK | 2022-05-14 19:02 |
400 SEK | 2022-05-14 09:01 |
100 SEK | Startpris |