Mahogny. Detaljer i delvis förgylld mässing. Rund skiva. Kopplade ben. Benkryss med spricka, skivan blekt, repor, stötmärken. (Höjd 76, diameter 62)
400 SEK | 2022-05-14 23:49 |
350 SEK | 2022-05-14 22:27 |
300 SEK | 2022-05-14 19:18 |
250 SEK | 2022-05-14 14:46 |
200 SEK | 2022-05-13 11:39 |
150 SEK | 2022-05-13 10:00 |
100 SEK | 2022-05-13 00:29 |
100 SEK | Startpris |