Fanerat i mahogny och valnöt. Dubbla, glasade dörrar. Invändigt med tre hyllplan av trä. Nyckel saknas. En dörr något slagen. Ytslitage, stötmärken. (Höjd 228, bredd 110, djup 44)
5 200 SEK | 2022-05-15 09:38 |
5 000 SEK | 2022-05-15 11:26 |
2 600 SEK | 2022-05-15 07:50 |
2 500 SEK | 2022-05-15 08:54 |
1 700 SEK | 2022-05-15 06:39 |
1 500 SEK | 2022-05-15 00:29 |
1 000 SEK | 2022-05-14 22:27 |
250 SEK | 2022-05-13 09:59 |
100 SEK | Startpris |