Betsad trä. Bestående av bord med 3st iläggsskivor à 58cm, varav en med sarg. Två karmstolar samt 6st stolar. Stämplade. Ytslitage, skivan blekt, repor. (Höjd 75, bredd 109, längd 160)
4 800 SEK | 2022-05-15 11:57 |
4 600 SEK | 2022-05-15 11:56 |
4 200 SEK | 2022-05-15 11:53 |
2 900 SEK | 2022-05-15 11:00 |
2 800 SEK | 2022-05-15 06:32 |
2 600 SEK | 2022-05-15 07:57 |
1 600 SEK | 2022-05-13 18:43 |
1 100 SEK | 2022-05-14 09:52 |
100 SEK | Startpris |