Ek. Dubbla skjutdörrar, invändigt med tre hyllor och en låda. Kromade ben. Nyckel finns. Lådan ej komplett. Slitage, stötmärken, fanersprickor. (Höjd 72, längd 159, djup 46)
1 900 SEK | 2022-05-15 11:42 |
1 800 SEK | 2022-05-15 11:34 |
1 300 SEK | 2022-05-15 06:37 |
1 200 SEK | 2022-05-14 23:15 |
1 000 SEK | 2022-05-14 05:56 |
350 SEK | 2022-05-14 14:44 |
100 SEK | Startpris |