Kulhamrade. Tillbringare samt bägare 6st. Stämplade, signerade/monogramsignerade. Bruksslitage. (Höjd 7,5-25, vikt 1875g.)
18 000 SEK | 2022-05-15 12:01 |
17 500 SEK | 2022-05-14 13:40 |
15 000 SEK | 2022-05-14 22:51 |
12 500 SEK | 2022-05-14 17:15 |
10 000 SEK | 2022-05-14 14:41 |
9 600 SEK | 2022-05-13 21:57 |
9 400 SEK | 2022-05-13 11:08 |
8 200 SEK | 2022-05-12 20:49 |
4 600 SEK | 2022-05-12 21:45 |
100 SEK | Startpris |