Bemålad bok. Med skuren dekor. Textil klädsel. Två med förstärkningar, slitage, limrester, sprickor, enstaka lagningar och kantavslag. (Höjd 89)
2 900 SEK | 2022-05-14 23:02 |
2 800 SEK | 2022-05-15 11:40 |
1 500 SEK | 2022-05-15 10:52 |
100 SEK | Startpris |