Ek samt mahogny. Stämplade. Slitage, ett bakstycke frätt av batterisyra. (Höjd 16)
900 SEK | 2022-05-15 10:35 |
850 SEK | 2022-05-15 10:04 |
800 SEK | 2022-05-14 20:55 |
650 SEK | 2022-05-14 22:37 |
350 SEK | 2022-05-13 14:41 |
300 SEK | 2022-05-13 17:48 |
150 SEK | 2022-05-13 12:49 |
100 SEK | Startpris |