Fot i svartmålad trä. Pappersklädd glob. Slitage, fläckar, globen med skador. (Höjd 21)
900 SEK | 2022-05-14 15:50 |
850 SEK | 2022-05-15 11:45 |
500 SEK | 2022-05-13 10:25 |
250 SEK | 2022-05-13 07:33 |
150 SEK | 2022-05-12 19:50 |
100 SEK | 2022-05-12 19:45 |
100 SEK | Startpris |