Rostfritt stål. Gafflar 10st, knivar 16st, skedar 14st, smörgåsgaffel samt dessertsked. Knivarna av varierande längd. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 19,5)
1 000 SEK | 2022-05-14 23:26 |
1 000 SEK | 2022-05-15 11:56 |
600 SEK | 2022-05-14 22:50 |
350 SEK | 2022-05-14 20:25 |
300 SEK | 2022-05-13 12:56 |
300 SEK | 2022-05-14 17:11 |
200 SEK | 2022-05-13 17:29 |
100 SEK | Startpris |