Unik. Slipat överfångsglas. Signerad. Stämplad. (Höjd 19)
1 100 SEK | 2022-05-15 09:15 |
1 000 SEK | 2022-05-13 15:14 |
550 SEK | 2022-05-13 15:05 |
150 SEK | 2022-05-13 13:33 |
100 SEK | 2022-05-13 12:35 |
100 SEK | Startpris |