Exportporslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Naggar, krackelering, fläckar. (Diameter 29,5)
700 SEK | 2022-05-13 22:24 |
650 SEK | 2022-05-15 11:22 |
550 SEK | 2022-05-13 20:41 |
500 SEK | 2022-05-12 19:50 |
250 SEK | 2022-05-13 19:14 |
100 SEK | Startpris |