Slipat glas och nysilver. Handtag med figur. Krönt av pinjekotte. Försilvringsslitage, repor. (Höjd 29,5)
1 300 SEK | 2022-05-15 08:53 |
1 200 SEK | 2022-05-14 18:55 |
1 000 SEK | 2022-05-14 13:51 |
300 SEK | 2022-05-14 12:49 |
250 SEK | 2022-05-13 15:59 |
250 SEK | 2022-05-14 10:03 |
100 SEK | Startpris |