Krönet från 1700-talet, med skuren dekor av bl.a. blomsterurna och infällt glas. Spegel från 1800-talets andra hälft. Bronserade och förgyllda. Krön med lagning, några glasdekorer med sprickor, renoverad, omarbetad, färgslitage. (Höjd 108, bredd 64)
1 600 SEK | 2022-05-12 18:38 |
1 500 SEK | 2022-05-15 00:24 |
1 100 SEK | 2022-05-14 18:27 |
950 SEK | 2022-05-14 18:25 |
850 SEK | 2022-05-14 15:54 |
100 SEK | Startpris |