Rostfritt stål. Matgafflar 7st, matknivar 8st, matskedar 6st, dessertgafflar 6st, dessertknivar 6st samt sillgafflar 3st. Bruksslitage, repor.
450 SEK | 2022-05-15 11:38 |
400 SEK | 2022-05-14 22:48 |
350 SEK | 2022-05-14 20:23 |
300 SEK | 2022-05-13 12:53 |
300 SEK | 2022-05-13 17:26 |
100 SEK | Startpris |