Så kallat "Mandarinporslin". Färgslitage, repor, kantlagning med retuscher. (40x29)
500 SEK | 2022-05-14 13:50 |
450 SEK | 2022-05-14 13:11 |
400 SEK | 2022-05-13 22:02 |
150 SEK | 2022-05-13 21:08 |
100 SEK | 2022-05-13 16:53 |
100 SEK | Startpris |