Etsning, motiv från Falun. Signerad och daterad 1949. Inramad. (17,5x21,5)
700 SEK | 2022-05-15 11:10 |
650 SEK | 2022-05-15 08:44 |
600 SEK | 2022-05-14 16:25 |
450 SEK | 2022-05-12 22:00 |
450 SEK | 2022-05-13 16:29 |
100 SEK | Startpris |