Etsning, motiv från Falun. Signerad och daterad 1947. Inramad. Bladet gulnat. (17x27)
650 SEK | 2022-05-15 11:09 |
600 SEK | 2022-05-14 16:25 |
450 SEK | 2022-05-12 22:00 |
450 SEK | 2022-05-13 16:28 |
100 SEK | Startpris |