Skivor 2st, 1800-tal samt tråg 3st. Slitage, sprickor, lagningar. (Längsta längd 222)
450 SEK | 2022-05-15 11:40 |
400 SEK | 2022-05-13 14:22 |
350 SEK | 2022-05-13 12:44 |
100 SEK | 2022-05-12 21:55 |
100 SEK | Startpris |