Räfsor 3st, 1800-tal, bl.a. med originalmålning samt flätade korgar 2st. Slitage, sprickor, småskador. (Längsta längd 174)
350 SEK | 2022-05-15 11:47 |
300 SEK | 2022-05-15 03:04 |
200 SEK | 2022-05-15 08:00 |
100 SEK | Startpris |