Glas, med förgylld dekor. Fem ljuspunkter. Dekorskador. (Höjd 80)
2 400 SEK | 2022-05-15 11:56 |
2 300 SEK | 2022-05-15 11:07 |
700 SEK | 2022-05-14 18:25 |
650 SEK | 2022-05-13 21:48 |
150 SEK | 2022-05-13 12:49 |
100 SEK | Startpris |