Olja på duk, stickande kullor. Signerad. Ram med färgbortfall. (72x83)
3 200 SEK | 2022-05-15 11:34 |
3 000 SEK | 2022-05-15 12:00 |
2 500 SEK | 2022-05-15 07:46 |
2 100 SEK | 2022-05-14 18:34 |
1 300 SEK | 2022-05-14 17:50 |
1 000 SEK | 2022-05-13 21:31 |
800 SEK | 2022-05-13 11:44 |
550 SEK | 2022-05-13 12:06 |
150 SEK | 2022-05-13 09:37 |
100 SEK | Startpris |