Tovbräde, kontar 2st, lådor med skjutlock 2st samt mangelbräde. Slitage, fläckar, bl.a. med skador. (Längsta längd 80)
600 SEK | 2022-05-15 11:59 |
550 SEK | 2022-05-12 19:56 |
550 SEK | 2022-05-12 22:09 |
150 SEK | 2022-05-12 20:13 |
100 SEK | Startpris |