Förgylld trä. Med infälld textil, Jobs, Leksand. Färgslitage, repor, smärre fläckar. (98x72)
1 700 SEK | 2022-05-15 12:50 |
1 600 SEK | 2022-05-15 11:52 |
1 500 SEK | 2022-05-15 11:53 |
1 100 SEK | 2022-05-15 11:45 |
800 SEK | 2022-05-15 09:27 |
750 SEK | 2022-05-15 09:05 |
250 SEK | 2022-05-14 07:42 |
200 SEK | 2022-05-13 20:35 |
150 SEK | 2022-05-12 22:20 |
100 SEK | Startpris |