Laggad butt med lock, originalmålning. Svarvskål, m.m. Slitage, sprickor, bl.a. med skador. (Högsta höjd 35)
650 SEK | 2022-05-15 11:56 |
600 SEK | 2022-05-15 07:03 |
300 SEK | 2022-05-12 22:16 |
250 SEK | 2022-05-14 12:32 |
150 SEK | 2022-05-13 19:59 |
100 SEK | Startpris |