Olja på träskiva, strandbank med figurer. Signerad. Ramen med senare borrhål. (29x39)
3 800 SEK | 2022-05-15 11:57 |
3 600 SEK | 2022-05-15 12:03 |
2 100 SEK | 2022-05-15 11:29 |
700 SEK | 2022-05-15 02:02 |
100 SEK | 2022-05-13 21:05 |
100 SEK | Startpris |