Blandtekniker 3st, kompositioner. Signerade. Inramade. Bladen buliga, ett glas med skador. (Rammått 60x81)
2 400 SEK | 2022-05-12 18:37 |
2 300 SEK | 2022-05-15 11:43 |
1 800 SEK | 2022-05-15 09:40 |
1 200 SEK | 2022-05-14 22:14 |
1 000 SEK | 2022-05-13 22:35 |
600 SEK | 2022-05-13 11:43 |
500 SEK | 2022-05-13 11:19 |
100 SEK | Startpris |