Mässing och tenn. Med parställda lejon. Dekorerad kant. För ett ljus vardera. Stämplade. Bruksslitage, smärre fläckar och repor. (Höjd 23)
1 600 SEK | 2022-05-15 10:17 |
1 500 SEK | 2022-05-15 11:28 |
500 SEK | 2022-05-14 13:11 |
500 SEK | 2022-05-14 21:24 |
400 SEK | 2022-05-14 19:59 |
100 SEK | 2022-05-13 21:46 |
100 SEK | Startpris |