Med niellodekor. Invändigt förgyllda. Slitage, fläckar. (Längd 7,5-8,5, vikt 186g.)
4 200 SEK | 2022-05-15 09:57 |
4 000 SEK | 2022-05-14 13:49 |
3 000 SEK | 2022-05-15 09:29 |
2 200 SEK | 2022-05-14 21:56 |
1 800 SEK | 2022-05-14 16:15 |
1 200 SEK | 2022-05-14 08:28 |
800 SEK | 2022-05-13 09:52 |
700 SEK | 2022-05-12 20:54 |
200 SEK | 2022-05-13 09:21 |
100 SEK | 2022-05-12 20:00 |
100 SEK | Startpris |