Tovbräde, daterat 1860. Klövjesadel, daterad 1779. Diskställ, m.m. Slitage, sprickor, skador. (Längsta längd 87)
300 SEK | 2022-05-14 21:18 |
300 SEK | 2022-05-14 23:07 |
200 SEK | 2022-05-14 21:19 |
100 SEK | 2022-05-12 21:35 |
100 SEK | Startpris |