Tvåsidigt färglitografi, provtryck. En sida signerad och daterad 1974, med dedikation. Oramad. Mindre fläckar. (Bildmått 47,5x63)
2 400 SEK | 2022-05-15 10:51 |
2 300 SEK | 2022-05-14 16:34 |
1 200 SEK | 2022-05-13 16:51 |
100 SEK | Startpris |